Prodaja - Zgrada 810 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Istok Gerakas
850 000 €
1049 €/m²
Property 44408 photo 1
Property 44408 photo 2
Property 44408 photo 3
Property 44408 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju zgrada od 810 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m
Za prodaju
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 36233
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod objekta 14855
  • Kvadratura 457 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod objekta 62391
  • Kvadratura 645 m²
  • Udaljenost od mora 8498 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 47328
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
682 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 60923
  • Kvadratura 652 m²
  • Udaljenost od mora 1360 m

Prijava za Newsletter