605 000 €
1189 €/m²
Property 63297 photo 1
Property 63297 photo 2
Property 63297 photo 3
Property 63297 photo 4
Property 63297 photo 5
Property 63297 photo 6
Property 63297 photo 7
Property 63297 photo 8
Property 63297 photo 9
Property 63297 photo 10
Property 63297 photo 11
Property 63297 photo 12
Property 63297 photo 13
Property 63297 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 15
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju zgrada od 509 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 5 sprata. u podrumu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, bazen, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 979 €/m²
  • Kod objekta 39752
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod objekta 20539
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod objekta 33171
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod objekta 65844
  • Kvadratura 419 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod objekta 58993
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 37660
  • Kvadratura 557 m²
  • Udaljenost od mora 8300 m
Za prodaju
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 44763
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37149
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter