Prodaja - Commercial property 460 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Panorama
480 000 €
1043 €/m²
Property 39372 photo 1
Property 39372 photo 2

Detalji

  • Godišnja isplativost: 3,00%
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2018
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju commercial property od 460 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61467
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 58323
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
600 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 9399
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 57938
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 39372
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter