Prodaja - Commercial property 312 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna Ladadika
400 000 €
1282 €/m²
Property 61467 photo 1
Property 61467 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1971
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju commercial property od 312 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
338 000 € 744 €/m²
  • Kod objekta 59547
  • Kvadratura 454 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 58370
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
350 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 7567
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 58323
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 39372
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 57938
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter