Prodaja - Zemljište 1500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
210 000 €
140 €/m²
Property 33703 photo 1
Property 33703 photo 2
Property 33703 photo 3
Property 33703 photo 4
Property 33703 photo 5
Property 33703 photo 6
Property 33703 photo 7
Property 33703 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
180 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 29912
  • Kvadratura 4131 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 30770
  • Kvadratura 901 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31501
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
220 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 57121
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
170 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56817
  • Kvadratura 7421 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter