Prodaja - Zemljište 2800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
35 000 €
12 €/m²
Property 10512 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2800 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
29 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31016
  • Kvadratura 4275 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
49 900 € 83 €/m²
  • Kod objekta 61655
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
33 000 €
  • Kod objekta 3680
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
30 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 54509
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter