Property 37909 photo 1
Property 37909 photo 2
Property 37909 photo 3
Property 37909 photo 4
Property 37909 photo 5
Property 37909 photo 6
Property 37909 photo 7
Property 37909 photo 8
Property 37909 photo 9
Property 37909 photo 10
Property 37909 photo 11
Property 37909 photo 12
Property 37909 photo 13
Property 37909 photo 14
Property 37909 photo 15
Property 37909 photo 16
Property 37909 photo 17
Property 37909 photo 18
Property 37909 photo 19
Property 37909 photo 20
Property 37909 photo 21
Property 37909 photo 22
Property 37909 photo 23
Property 37909 photo 24
Property 37909 photo 25
Property 37909 photo 26
Property 37909 photo 27
Property 37909 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Za izdavanje 2-sprata vila od 307 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, alarm, ostavu.

We offer for rent a beautiful villa in Crete. The villa is 307 sq.m. offers magnificent view to the sea, and Agios Nikolaos town. The first floor consists of 3 bedrooms, living room, one kitchen, one bathroom and one shower room, as well as 2 storage rooms. The second floor has two bedrooms and two bathrooms. There are solar panels for water heating, a fireplace, air conditioning and a barbecue area. The villa has an elevator and alarm system. There is a nice big swimming pool, also has a parking space, beautiful garden and a garage.

Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62221
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod objekta 65872
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 61298
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m

Prijava za Newsletter