1 300 000 €
3824 €/m²
Property 65872 photo 1
Property 65872 photo 2
Property 65872 photo 3
Property 65872 photo 4
Property 65872 photo 5
Property 65872 photo 6
Property 65872 photo 7
Property 65872 photo 8
Property 65872 photo 9
Property 65872 photo 10
Property 65872 photo 11
Property 65872 photo 12
Property 65872 photo 13
Property 65872 photo 14
Property 65872 photo 15
Property 65872 photo 16
Property 65872 photo 17
Property 65872 photo 18
Property 65872 photo 19
Property 65872 photo 20
Property 65872 photo 21
Property 65872 photo 22
Property 65872 photo 23
Property 65872 photo 24
Property 65872 photo 25
Property 65872 photo 26
Property 65872 photo 27
Property 65872 photo 28
Property 65872 photo 29
Property 65872 photo 30
Property 65872 photo 31
Property 65872 photo 32
Property 65872 photo 33
Property 65872 photo 34
Property 65872 photo 35
Property 65872 photo 36
Property 65872 photo 37
Property 65872 photo 38
Property 65872 photo 39
Property 65872 photo 40
Property 65872 photo 41
Property 65872 photo 42
Property 65872 photo 43
Property 65872 photo 44
Property 65872 photo 45
Property 65872 photo 46
Property 65872 photo 47

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 340 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 4 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod objekta 47645
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod objekta 51196
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 41224
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod objekta 40518
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 32688
  • Kvadratura 510 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter