Prodaja - Zgrada 1460 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Metamorfosi
1 460 000 €
1000 €/m²
Property 37499 photo 1
Property 37499 photo 2
Property 37499 photo 3
Property 37499 photo 4
Property 37499 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 1460 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 58534
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 30035
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Kod objekta 44026
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 42116
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
2 000 000 €
  • Kod objekta 27134
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 65846
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16

Prijava za Newsletter