Prodaja - Zgrada 680 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Dafni
1 380 000 €
2029 €/m²
Property 44026 photo 1
Property 44026 photo 2
Property 44026 photo 3
Property 44026 photo 4
Property 44026 photo 5
Property 44026 photo 6
Property 44026 photo 7
Property 44026 photo 8
Property 44026 photo 9
Property 44026 photo 10
Property 44026 photo 11
Property 44026 photo 12
Property 44026 photo 13
Property 44026 photo 14
Property 44026 photo 15
Property 44026 photo 16
Property 44026 photo 17
Property 44026 photo 18
Property 44026 photo 19
Property 44026 photo 20
Property 44026 photo 21
Property 44026 photo 22
Property 44026 photo 23
Property 44026 photo 24
Property 44026 photo 25
Property 44026 photo 26
Property 44026 photo 27
Property 44026 photo 28
Property 44026 photo 29
Property 44026 photo 30
Property 44026 photo 31
Property 44026 photo 32
Property 44026 photo 33
Property 44026 photo 34
Property 44026 photo 35
Property 44026 photo 36
Property 44026 photo 37
Property 44026 photo 38
Property 44026 photo 39
Property 44026 photo 40
Property 44026 photo 41

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Grejanje: gas
  • Udaljeno od mora: 4300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 680 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 39124
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Kod objekta 11497
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 62169
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 7600 m
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 58534
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 57343
  • Kvadratura 665 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter