2 100 000 € 1 900 000 €
2474 €/m²
Property 60876 photo 1
Property 60876 photo 2
Property 60876 photo 3
Property 60876 photo 4
Property 60876 photo 5
Property 60876 photo 6
Property 60876 photo 7
Property 60876 photo 8
Property 60876 photo 9
Property 60876 photo 10
Property 60876 photo 11
Property 60876 photo 12
Property 60876 photo 13
Property 60876 photo 14
Property 60876 photo 15
Property 60876 photo 16
Property 60876 photo 17
Property 60876 photo 18
Property 60876 photo 19
Property 60876 photo 20
Property 60876 photo 21
Property 60876 photo 22
Property 60876 photo 23
Property 60876 photo 24
Property 60876 photo 25
Property 60876 photo 26
Property 60876 photo 27
Property 60876 photo 28
Property 60876 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 18
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 8
  • Bathrooms: 11
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 14
  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 768 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 8 sprata. u podrumu se sastoji od kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na 6. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 40581
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 32637
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Kod objekta 11421
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Kod objekta 34201
  • Kvadratura 935 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod objekta 41086
  • Kvadratura 843 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Kod objekta 60112
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 62169
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 7600 m
Za prodaju
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Kod objekta 49126
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter