Prodaja - Zgrada 660 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
2 000 000 €
3030 €/m²
Property 42116 photo 1
Property 42116 photo 2
Property 42116 photo 3
Property 42116 photo 4
Property 42116 photo 5
Property 42116 photo 6
Property 42116 photo 7
Property 42116 photo 8
Property 42116 photo 9
Property 42116 photo 10
Property 42116 photo 11
Property 42116 photo 12
Property 42116 photo 13
Property 42116 photo 14
Property 42116 photo 15
Property 42116 photo 16
Property 42116 photo 17
Property 42116 photo 18
Property 42116 photo 19
Property 42116 photo 20
Property 42116 photo 21
Property 42116 photo 22
Property 42116 photo 23
Property 42116 photo 24
Property 42116 photo 25

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju zgrada od 660 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 35593
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Kod objekta 38460
  • Kvadratura 716 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 42116
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Kod objekta 63887
  • Kvadratura 1491 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod objekta 41086
  • Kvadratura 843 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 40581
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Kod objekta 49126
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Kod objekta 11421
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Kod objekta 61647
  • Kvadratura 1101 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter