Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 16
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 1836 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 7 sprata. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od WCostava. Semi-first floor se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 WC. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. na trećem spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 WC. na 4. spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 39124
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 46897
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30788
  • Kvadratura 913 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 42116
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Kod objekta 61717
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 14250 m
Za prodaju
2 000 000 €
  • Kod objekta 27134
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Kod objekta 38460
  • Kvadratura 716 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter