Prodaja - Zgrada 1100 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Kalithea
1 500 000 € 1 400 000 €
1273 €/m²
Property 30035 photo 1
Property 30035 photo 2
Property 30035 photo 3
Property 30035 photo 4
Property 30035 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 1100 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 3326
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 14131
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Kod objekta 19660
  • Kvadratura 327 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Kod objekta 61647
  • Kvadratura 1101 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 42116
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m

Prijava za Newsletter