400 000 € 350 000 €
610 €/m²
Property 26135 photo 1
Property 26135 photo 2
Property 26135 photo 3
Property 26135 photo 4
Property 26135 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 573 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 458 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 36737
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 31238
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56284
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter