150 000 €
2632 €/m²
Property 36627 photo 1
Property 36627 photo 2
Property 36627 photo 3
Property 36627 photo 4
Property 36627 photo 5
Property 36627 photo 6
Property 36627 photo 7
Property 36627 photo 8
Property 36627 photo 9
Property 36627 photo 10
Property 36627 photo 11
Property 36627 photo 12

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,30%
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter