Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
125 000 € 100 000 €
25 €/m²
Property 12840 photo 1
Property 12840 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
160 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 59078
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
170 000 € 252 €/m²
  • Kod objekta 51484
  • Kvadratura 672 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 62927
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
140 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 5158
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter