Property 33717 photo 1
Property 33717 photo 2
Property 33717 photo 3
Property 33717 photo 4
Property 33717 photo 5
Property 33717 photo 6
Property 33717 photo 7
Property 33717 photo 8
Property 33717 photo 9
Property 33717 photo 10
Property 33717 photo 11
Property 33717 photo 12
Property 33717 photo 13
Property 33717 photo 14
Property 33717 photo 15
Property 33717 photo 16
Property 33717 photo 17
Property 33717 photo 18
Property 33717 photo 19
Property 33717 photo 20
Property 33717 photo 21
Property 33717 photo 22
Property 33717 photo 23
Property 33717 photo 24
Property 33717 photo 25
Property 33717 photo 26
Property 33717 photo 27
Property 33717 photo 28
Property 33717 photo 29
Property 33717 photo 30
Property 33717 photo 31
Property 33717 photo 32
Property 33717 photo 33
Property 33717 photo 34
Property 33717 photo 35
Property 33717 photo 36
Property 33717 photo 37
Property 33717 photo 38
Property 33717 photo 39
Property 33717 photo 40
Property 33717 photo 41
Property 33717 photo 42
Property 33717 photo 43
Property 33717 photo 44
Property 33717 photo 45
Property 33717 photo 46
Property 33717 photo 47
Property 33717 photo 48
Property 33717 photo 49
Property 33717 photo 50
Property 33717 photo 51
Property 33717 photo 52
Property 33717 photo 53
Property 33717 photo 54
Property 33717 photo 55
Property 33717 photo 56
Property 33717 photo 57
Property 33717 photo 58
Property 33717 photo 59

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 350 kv.m na Krfu. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 900 000 € 12666 €/m²
  • Kod objekta 39799
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Kod objekta 42192
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 42301
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
55 000 € 670 €/m²
  • Kod objekta 63277
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3793 €/m²
  • Kod objekta 62108
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 61297
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
60 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 35068
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
480 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 36677
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter