55 000 €
671 €/m²
Property 63277 photo 1
Property 63277 photo 2
Property 63277 photo 3
Property 63277 photo 4
Property 63277 photo 5
Property 63277 photo 6
Property 63277 photo 7
Property 63277 photo 8
Property 63277 photo 9
Property 63277 photo 10
Property 63277 photo 11
Property 63277 photo 12
Property 63277 photo 13
Property 63277 photo 14
Property 63277 photo 15
Property 63277 photo 16
Property 63277 photo 17
Property 63277 photo 18
Property 63277 photo 19
Property 63277 photo 20
Property 63277 photo 21
Property 63277 photo 22
Property 63277 photo 23
Property 63277 photo 24
Property 63277 photo 25
Property 63277 photo 26
Property 63277 photo 27
Property 63277 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 1932
  • Godina renoviranja: 1975
  • Broj soba: 1
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 21 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 82 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
60 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 24276
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56708
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 31189
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 50193
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 63881
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
48 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 49935
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
55 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 42947
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
60 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 35068
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 291 €/m²
  • Kod objekta 24280
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
65 000 € 866 €/m²
  • Kod objekta 26765
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter