Prodaja - Zemljište 7421 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
170 000 €
22 €/m²
Property 56817 photo 1
Property 56817 photo 2
Property 56817 photo 3
Property 56817 photo 4
Property 56817 photo 5
Property 56817 photo 6
Property 56817 photo 7
Property 56817 photo 8
Property 56817 photo 9
Property 56817 photo 10
Property 56817 photo 11
Property 56817 photo 12
Property 56817 photo 13
Property 56817 photo 14
Property 56817 photo 15
Property 56817 photo 16
Property 56817 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7421 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
199 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 60789
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 30770
  • Kvadratura 901 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter