Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
105 000 €
26 €/m²
Property 32794 photo 1
Property 32794 photo 2
Property 32794 photo 3
Property 32794 photo 4
Property 32794 photo 5
Property 32794 photo 6
Property 32794 photo 7
Property 32794 photo 8
Property 32794 photo 9
Property 32794 photo 10
Property 32794 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60620
  • Kvadratura 4683 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 58138
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 57706
  • Kvadratura 8781 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 34139
  • Kvadratura 4556 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65426
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 39046
  • Kvadratura 4130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter