100 000 €
58 €/m²
Property 58138 photo 1
Property 58138 photo 2
Property 58138 photo 3
Property 58138 photo 4
Property 58138 photo 5
Property 58138 photo 6
Property 58138 photo 7
Property 58138 photo 8
Property 58138 photo 9
Property 58138 photo 10
Property 58138 photo 11
Property 58138 photo 12
Property 58138 photo 13
Property 58138 photo 14
Property 58138 photo 15
Property 58138 photo 16
Property 58138 photo 17
Property 58138 photo 18
Property 58138 photo 19
Property 58138 photo 20
Property 58138 photo 21
Property 58138 photo 22
Property 58138 photo 23
Property 58138 photo 24
Property 58138 photo 25
Property 58138 photo 26
Property 58138 photo 27
Property 58138 photo 28
Property 58138 photo 29
Property 58138 photo 30
Property 58138 photo 31
Property 58138 photo 32

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1700 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 167 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 50678
  • Kvadratura 4056 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 50294
  • Kvadratura 1222 m²
  • Udaljenost od mora 8200 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 22544
  • Kvadratura 4108 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
85 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65540
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 60321
  • Kvadratura 4028 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31503
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
85 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 23919
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 45180
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
100 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42009
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter