170 000 €
42 €/m²
Property 32607 photo 1
Property 32607 photo 2
Property 32607 photo 3
Property 32607 photo 4
Property 32607 photo 5
Property 32607 photo 6
Property 32607 photo 7
Property 32607 photo 8
Property 32607 photo 9
Property 32607 photo 10
Property 32607 photo 11
Property 32607 photo 12
Property 32607 photo 13
Property 32607 photo 14
Property 32607 photo 15
Property 32607 photo 16
Property 32607 photo 17
Property 32607 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 27 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
168 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 50823
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
170 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 63969
  • Kvadratura 8350 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 50915
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 56546
  • Kvadratura 2569 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31501
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
190 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 44584
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter