Prodaja - Zemljište 13000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Vrachasi Sisi
320 000 €
24 €/m²
Property 32468 photo 1
Property 32468 photo 2
Property 32468 photo 3
Property 32468 photo 4
Property 32468 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 13000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 51473
  • Kvadratura 15165 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter