480 000 €
1371 €/m²
Property 65757 photo 1
Property 65757 photo 2
Property 65757 photo 3
Property 65757 photo 4
Property 65757 photo 5
Property 65757 photo 6
Property 65757 photo 7
Property 65757 photo 8
Property 65757 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 176 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 350 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 65757
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
630 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65933
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
625 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 57958
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2788 €/m²
  • Kod objekta 65502
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter