120 000 € 65 000 €
15 €/m²
Property 16530 photo 1
Property 16530 photo 2
Property 16530 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4328 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56431
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39454
  • Kvadratura 1134 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter