Prodaja - Kuća 185 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
720 000 €
3892 €/m²
Property 14330 photo 1
Property 14330 photo 2
Property 14330 photo 3
Property 14330 photo 4
Property 14330 photo 5
Property 14330 photo 6
Property 14330 photo 7
Property 14330 photo 8
Property 14330 photo 9
Property 14330 photo 10
Property 14330 photo 11
Property 14330 photo 12
Property 14330 photo 13
Property 14330 photo 14
Property 14330 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 185 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
720 000 € 3891 €/m²
  • Kod objekta 14330
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 50846
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
795 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 12914
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 7438
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter