200 000 €
1481 €/m²
Property 23621 photo 1
Property 23621 photo 2
Property 23621 photo 3
Property 23621 photo 4
Property 23621 photo 5
Property 23621 photo 6
Property 23621 photo 7
Property 23621 photo 8
Property 23621 photo 9
Property 23621 photo 10
Property 23621 photo 11
Property 23621 photo 12
Property 23621 photo 13
Property 23621 photo 14
Property 23621 photo 15
Property 23621 photo 16
Property 23621 photo 17
Property 23621 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1997
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 135 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
195 000 € 1083 €/m²
  • Kod objekta 23620
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 39570
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 38935
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 28792
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
270 000 € 1227 €/m²
  • Kod objekta 43996
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
240 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 46653
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter