175 000 €
2188 €/m²
Property 28792 photo 1
Property 28792 photo 2
Property 28792 photo 3
Property 28792 photo 4
Property 28792 photo 5
Property 28792 photo 6
Property 28792 photo 7
Property 28792 photo 8
Property 28792 photo 9
Property 28792 photo 10
Property 28792 photo 11
Property 28792 photo 12
Property 28792 photo 13
Property 28792 photo 14
Property 28792 photo 15
Property 28792 photo 16
Property 28792 photo 17
Property 28792 photo 18
Property 28792 photo 19
Property 28792 photo 20
Property 28792 photo 21
Property 28792 photo 22
Property 28792 photo 23
Property 28792 photo 24
Property 28792 photo 25
Property 28792 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 80 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm.

Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Kod objekta 39619
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
240 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 46653
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 920 €/m²
  • Kod objekta 21252
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1481 €/m²
  • Kod objekta 23621
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 65083
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Kod objekta 21339
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter