Prodaja - Mezoneta 430 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 785 000 €
4151 €/m²
Property 14239 photo 1
Property 14239 photo 2
Property 14239 photo 3
Property 14239 photo 4
Property 14239 photo 5
Property 14239 photo 6
Property 14239 photo 7
Property 14239 photo 8
Property 14239 photo 9
Property 14239 photo 10
Property 14239 photo 11
Property 14239 photo 12
Property 14239 photo 13
Property 14239 photo 14
Property 14239 photo 15
Property 14239 photo 16
Property 14239 photo 17
Property 14239 photo 18
Property 14239 photo 19
Property 14239 photo 20
Property 14239 photo 21
Property 14239 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 430 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, ostava. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod objekta 64109
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 800 000 € 8450 €/m²
  • Kod objekta 63879
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 61407
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod objekta 63861
  • Kvadratura 243 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod objekta 58419
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 64232
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod objekta 8831
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter