192 000 €
3840 €/m²
Property 65172 photo 1
Property 65172 photo 2
Property 65172 photo 3
Property 65172 photo 4
Property 65172 photo 5
Property 65172 photo 6
Property 65172 photo 7
Property 65172 photo 8
Property 65172 photo 9
Property 65172 photo 10
Property 65172 photo 11
Property 65172 photo 12
Property 65172 photo 13
Property 65172 photo 14
Property 65172 photo 15
Property 65172 photo 16
Property 65172 photo 17
Property 65172 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: Stara zgrada
  • Energy Class: G
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 50 kv.m na Atici. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, alarm, ostavu.

Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
210 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 37005
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1543 €/m²
  • Kod objekta 31772
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
260 000 € 942 €/m²
  • Kod objekta 45234
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
192 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65172
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
250 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 24128
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter