Prodaja - Kuća 480 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 920 000 €
4000 €/m²
Property 9575 photo 1
Property 9575 photo 2
Property 9575 photo 3
Property 9575 photo 4
Property 9575 photo 5
Property 9575 photo 6
Property 9575 photo 7
Property 9575 photo 8
Property 9575 photo 9
Property 9575 photo 10
Property 9575 photo 11
Property 9575 photo 12
Property 9575 photo 13
Property 9575 photo 14
Property 9575 photo 15
Property 9575 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 480 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 100 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64224
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 850 000 € 15833 €/m²
  • Kod objekta 10578
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 4102 €/m²
  • Kod objekta 7710
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 700 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 62316
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 920 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 9575
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 600 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 56392
  • Kvadratura 483 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 700 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 14730
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter