1 600 000 €
3313 €/m²
Property 56392 photo 1
Property 56392 photo 2
Property 56392 photo 3
Property 56392 photo 4
Property 56392 photo 5
Property 56392 photo 6
Property 56392 photo 7
Property 56392 photo 8
Property 56392 photo 9
Property 56392 photo 10
Property 56392 photo 11
Property 56392 photo 12
Property 56392 photo 13
Property 56392 photo 14
Property 56392 photo 15
Property 56392 photo 16
Property 56392 photo 17
Property 56392 photo 18
Property 56392 photo 19
Property 56392 photo 20
Property 56392 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1997
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju5-sprata kuća od 483 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 050 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 39775
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 700 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 62316
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 4123 €/m²
  • Kod objekta 10860
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 46002
  • Kvadratura 374 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter