Prodaja - Kuća 550 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Penteli
1 600 000 €
2909 €/m²
Property 19407 photo 1
Property 19407 photo 2
Property 19407 photo 3
Property 19407 photo 4
Property 19407 photo 5
Property 19407 photo 6
Property 19407 photo 7
Property 19407 photo 8
Property 19407 photo 9
Property 19407 photo 10
Property 19407 photo 11
Property 19407 photo 12
Property 19407 photo 13
Property 19407 photo 14
Property 19407 photo 15
Property 19407 photo 16
Property 19407 photo 17
Property 19407 photo 18
Property 19407 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 13
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 21000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 550 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 7 spavaće sobe, 3 dnevne sobe, 2 kuhinje, 4 kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 46002
  • Kvadratura 374 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 700 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 62316
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter