Prodaja - Kuća 270 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
2 200 000 € 2 000 000 €
7407 €/m²
Property 46207 photo 1
Property 46207 photo 2
Property 46207 photo 3
Property 46207 photo 4
Property 46207 photo 5
Property 46207 photo 6
Property 46207 photo 7
Property 46207 photo 8
Property 46207 photo 9
Property 46207 photo 10
Property 46207 photo 11
Property 46207 photo 12
Property 46207 photo 13
Property 46207 photo 14
Property 46207 photo 15
Property 46207 photo 16
Property 46207 photo 17
Property 46207 photo 18
Property 46207 photo 19
Property 46207 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2002
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 270 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 700 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 14730
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 850 000 € 15833 €/m²
  • Kod objekta 10578
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 186 000 € 7965 €/m²
  • Kod objekta 41809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 25234
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 46002
  • Kvadratura 374 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 920 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 9575
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 186 000 € 7965 €/m²
  • Kod objekta 41807
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64224
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 4123 €/m²
  • Kod objekta 10860
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter