Prodaja - Zemljište 306 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
110 000 € 80 000 €
261 €/m²
Property 8783 photo 1
Property 8783 photo 2
Property 8783 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 306 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 245 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41652
  • Kvadratura 4750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 10608
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 12667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 12668
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter