Prodaja - Stan 90 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
190 000 €
2111 €/m²
Property 8631 photo 1
Property 8631 photo 2
Property 8631 photo 3
Property 8631 photo 4
Property 8631 photo 5
Property 8631 photo 6
Property 8631 photo 7
Property 8631 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking, travnjak, lift, grejanje.

Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 23272
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1797 €/m²
  • Kod objekta 5798
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 13307
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter