160 000 €
1798 €/m²
Property 5798 photo 1
Property 5798 photo 2
Property 5798 photo 3
Property 5798 photo 4
Property 5798 photo 5
Property 5798 photo 6
Property 5798 photo 7
Property 5798 photo 8

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 89 kv.m na Atici. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
190 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 8631
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65184
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 13528
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1797 €/m²
  • Kod objekta 5798
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 64877
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter