170 000 €
2615 €/m²
Property 39132 photo 1
Property 39132 photo 2
Property 39132 photo 3
Property 39132 photo 4
Property 39132 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m na Atici. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, parking, lift, garaža.

Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 63423
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
183 000 € 2152 €/m²
  • Kod objekta 66163
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65401
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1797 €/m²
  • Kod objekta 5798
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter