160 000 €
1067 €/m²
Property 23272 photo 1
Property 23272 photo 2
Property 23272 photo 3
Property 23272 photo 4
Property 23272 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
210 000 € 2210 €/m²
  • Kod objekta 65273
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 52402
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4193
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 13307
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 64877
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 23272
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
183 000 € 2152 €/m²
  • Kod objekta 66163
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter