Prodaja - Commercial property 113 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Neapoli Neapoli
38 000 €
336 €/m²
Property 57944 photo 1
Property 57944 photo 2
Property 57944 photo 3
Property 57944 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1979
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju commercial property od 113 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je Raspored kutak

Za prodaju
38 000 € 1520 €/m²
  • Kod objekta 57906
  • Kvadratura 25 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 62722
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
38 000 € 336 €/m²
  • Kod objekta 57944
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 56863
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
40 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 42339
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 43715
  • Kvadratura 52 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 57530
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter