Prodaja - Commercial property 300 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Kalamaria Vizantio
350 000 €
1167 €/m²
Property 7567 photo 1
Property 7567 photo 2
Property 7567 photo 3
Property 7567 photo 4
Property 7567 photo 5
Property 7567 photo 6
Property 7567 photo 7
Property 7567 photo 8
Property 7567 photo 9
Property 7567 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju commercial property od 300 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 58370
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 39372
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61467
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 59392
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
350 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 7567
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 40214
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
490 000 € 583 €/m²
  • Kod objekta 62060
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Preporučujemo Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 59736
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter