30 000 €
1000 €/m²
Property 61738 photo 1
Property 61738 photo 2
Property 61738 photo 3
Property 61738 photo 4
Property 61738 photo 5
Property 61738 photo 6
Property 61738 photo 7
Property 61738 photo 8
Property 61738 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1978
  • Broj soba: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju commercial property od 30 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
40 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 42339
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
38 000 € 1520 €/m²
  • Kod objekta 57906
  • Kvadratura 25 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
38 000 € 336 €/m²
  • Kod objekta 57944
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 49723
  • Kvadratura 20 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
30 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 41885
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
35 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 57530
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter