90 000 €
333 €/m²
Property 65719 photo 1
Property 65719 photo 2
Property 65719 photo 3
Property 65719 photo 4
Property 65719 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 120 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 270 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 207 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Грађевинско земљиште нето површине 260 м² у Скала Сотирос, острво Тасос, на само 120 метара од мора.

Првобитна површина износи 274 м², од чега је део предвиђен за проширење пута према одговарајућој студији саобраћајнице, тако да преостаје 260 м² потпуно грађевински подобног и искористивог земљишта.

Некретнина поседује грађевинску дозволу важећу још две године, што омогућава непосредан почетак грађевинских радова. Идеалан избор за купца који жели да гради без одлагања, јер је дозвола већ издата и активна, без потребе за новим поступцима одобрења од стране археолошких и урбанистичких служби.

Одобрени пројекат предвиђа изградњу три независне стамбене јединице: стан у приземљу површине 45 м², мезонета од 72 м² и засебне куће у стилу виле од 89 м². Са првог спрата предвиђен је поглед на море.

Израђена је студија за пут у овој области, која обезбеђује будуће саобраћајно решење и урбанистичку уређеност парцеле. Посебно атрактивна опција како за приватно становање тако и за инвестицију у приобалном подручју.

Коефицијент изграђености: 0,5

Коефицијент заузетости: 50%

Za prodaju
100 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 3916
  • Kvadratura 5365 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 5267
  • Kvadratura 1137 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 20313
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
92 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 33896
  • Kvadratura 538 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
90 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 4514
  • Kvadratura 8140 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26383
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 4148
  • Kvadratura 4025 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter