92 000 €
171 €/m²
Property 33896 photo 1
Property 33896 photo 2
Property 33896 photo 3
Property 33896 photo 4
Property 33896 photo 5
Property 33896 photo 6
Property 33896 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 538 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
130 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 5267
  • Kvadratura 1137 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 4148
  • Kvadratura 4025 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 20312
  • Kvadratura 776 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Ekskluzivni Za prodaju
90 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 65719
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26383
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 3916
  • Kvadratura 5365 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
102 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 40071
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 790 m
Za prodaju
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 20313
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 410 €/m²
  • Kod objekta 6453
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter