3 300 000 €
36 €/m²
Property 65638 photo 1
Property 65638 photo 2
Property 65638 photo 3
Property 65638 photo 4
Property 65638 photo 5
Property 65638 photo 6
Property 65638 photo 7
Property 65638 photo 8
Property 65638 photo 9
Property 65638 photo 10
Property 65638 photo 11
Property 65638 photo 12
Property 65638 photo 13
Property 65638 photo 14
Property 65638 photo 15
Property 65638 photo 16

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 91445 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod objekta 31964
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod objekta 45345
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 65638
  • Kvadratura 91445 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod objekta 32766
  • Kvadratura 6850 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter