3 100 000 €
402 €/m²
Property 45345 photo 1
Property 45345 photo 2
Property 45345 photo 3
Property 45345 photo 4
Property 45345 photo 5
Property 45345 photo 6
Property 45345 photo 7
Property 45345 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7700 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod objekta 32766
  • Kvadratura 6850 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod objekta 45345
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod objekta 31964
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 65638
  • Kvadratura 91445 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter