3 000 000 €
245 €/m²
Property 23389 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12218 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 7322 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod objekta 45345
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 65638
  • Kvadratura 91445 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod objekta 32766
  • Kvadratura 6850 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter