Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
3 200 000 € 2 700 000 €
385 €/m²
Property 31964 photo 1
Property 31964 photo 2
Property 31964 photo 3
Property 31964 photo 4
Property 31964 photo 5
Property 31964 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod objekta 31964
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod objekta 32766
  • Kvadratura 6850 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod objekta 45345
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 65638
  • Kvadratura 91445 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter