260 000 €
4727 €/m²
Property 65487 photo 1
Property 65487 photo 2
Property 65487 photo 3
Property 65487 photo 4
Property 65487 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Tip sobe: 55
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju duplex od 55 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 1 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 65400
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod objekta 49710
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 48827
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 37958
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 57298
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter